Co je a kdy vznikl projekt VitaStyle.cz

Projekt VitaStyle.cz se zrodil v pátek třináctého... Konkrétně 13. února 2015. S cílem být každodenní inspirací pro radostné a bezpečné tvoření a žití...

Nejprve byla převážná část webu věnována receptům, posléze zde postupně přibývala témata z dalších zajímavých a alternativních oblastí.

Najdete zde například raw recepty (z kategorie nazývané pojmy raw food, vitariánství, syrová strava, živá strava), a od jara 2023 včetně těch, které byly od roku 2012 do jara 2023 na druhém samostatném webu syrova-strava.cz (který je dočasně ještě také přístupný), Od jara 2023 dochází k postupnému sloučení obou projektů pod jeden, tedy pod tento nový VitaStyle.cz. Stará verze VitaStyle webu je ještě dočasně dostupná zde

Kromě raw food receptů zde najdete také veganské recepty, vegetariánské recepty, bezlepkové recepty, recepty bez bílého cukru, bez laktózy, umělých barviv a dochucovadel a další vita recepty dle posledních trendů tzv. zdravé výživy, včetně receptů na vánoční cukroví.

Inspiraci předává tento web také pomocí článků o výživových směrech, potravinách, super potravinách či zelených potravinách. Svůj prostor zde našla i témata jako přírodní kosmetika, non-toxic kosmetika, ekodrogerie a ekologie, ale i tipy na alternativní metody a techniky léčení.

Nechybí zde ani tipy na cestování po Česku, užitečné knihy, dokumenty či videa, které stojí za upozornění.


Nechť je tento web inspirací pro radostné a bezpečné tvoření a žití.

Sylva, VitaStyle.cz