Čistič koupelny s BIO mátou od Tierra Verde (rozprašovač) - recenze produktu

14.10.2023

Pokud máte rádi pořádek a čisto, nejen v koupelně, a přitom (stejně jako já) odmítáte smejčit svoje obydlí nebezpečnými chemickými prostředky, za nimiž se táhne "vůně" syntetických parfémů, tak praktický čistič koupelny od značky Tierra Verde určitě oceníte. Tato moravská firma nabízí zejména ekologickou drogerii a kosmetiku, ale i bezodpadové produkty pro denní potřebu a pyšní se certifikací pro ekologické produkty Ecogarantie®.

A nyní zpět k jejich čističi koupelny. Snažíte-li se o netoxický úklid, tak tento Tierra Verde čistič na bázi přírodních tenzidů a kyseliny citronové by se vám mohl líbit. Nenajdete v něm totiž žádné ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy ani barviva. Je biologicky odbouratelný, vegan friendly (neobsahuje žádné živočišné složky) a splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie®.

Za krásnou vůní tohoto čističe se neskrývá žádná nebezpečná syntetika, ale poctivý přírodní bio esenciální (éterický) olej z máty peprné a citrusově vonícího vavřínu kubébového.

To je, mimochodem, moje oblíbená kombinace. Proto jsem si tento čistič oblíbila a používám ho opakovaně a mohu doporučit.

A to nejen proto, že je eko a krásně voní. On navíc opravdu funguje a osvědčil se mi v praxi. V koupelně i v kuchyni. Poradí si s nečistotami, zbytky mýdla, stopami po kapkách vody a odstraní běžný vodní kámen. Mizí díky němu usazeniny na umyvadlech, ve sprchových koutech, na vanách a vanových zástěnách či vodovodních bateriích. Používám ho také na obklady, dlažbu či toaletu. Výrobce pouze upozorňuje, aby se tento čistič nepoužíval na přírodní kámen, žulu, mramor či dřevo. Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte čistič předem na nějaké malé, nejlépe skryté, ploše. 

před
před
po
po
před
před
po
po

Složení produktu: 5-< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, kyselina citronová, přírodní mátová silice (Mentha Piperita Oil) a silice vavřínu kubébového (Litsea Cubeba Fruit Oil) v bio kvalitě.

Tierra Verde nabízí čistič jak přímo s rozprašovačem, tak i v kanystru pro následné doplňování. 

Koupit ho můžete například v e-shopu Econea, kde mají pravidelně akční nabídky a slevové akce, a nabízí produkty šetrné k tělu i přírodě. 

Čtenáři VitaStyle.cz mohou navíc v Econea e-shopu využít slevu 150 Kč při nákupu nad 1500 Kč. Stačí v košíku zadat slevový kód: VITASTYLECZ


Nakoukněte do elektronických regálů Econea - eshopu s tisíci přírodních produktů prověřených do detailů »


Autor recenze: Sylva z VitaStyle.cz

Další recenze »