O knize: Bio&dítě – zdravá výživa dětí bio i nebio

23.03.2015 18:45

O knize Bio&dítě – zdravá výživa dětí bio i nebio, Jaroslav Foršt:To nejcennější, co lidstvo má, jsou jeho děti. Nejcennějším pro člověka je jeho potomek. Jak pro něj zajistit to nejlepší?

Od věků stojí rodiče zas a znovu před touto otázkou a dnešek není žádnou výjimkou. Dnešní doba již nenutí lovce rodu bojovat s medvědem, ale některé otázky klade stejné jako kdysi. Čím ho nakrmím, jak ho ochráním? Každá matka, každý otec si je kladou denně. A dnešní doba je také nebezpečná. Vzduch, který dýcháme, prostředí, v němž žijeme, jídlo, které jíme. To všechno může být problematické.

Kniha Bio&dítě - zdravá výživa dětí bio i nebio - pomůže některá nebezpečí, hlavně z oblasti potravin, odhalit a poradí, jak jim čelit. Není radikální, nevyzývá k návratu na stromy a ke svícení loučemi. Snaží se být průvodcem na cestě, jak dát vašemu potomkovi to nejlepší z oblasti výživy a životního prostředí domova.

Najdete zde rady pro děti od šesti měsíců až po dospívající, dozvíte se také, jak je to s tou chemií v potravinách, jak jí rozeznat a jak se jí vyhnout.

V novém rozšířeném vydání najdete i kapitolu o dětské obezitě od MUDr. Zlatka Marinova aneb v rodině to všechno začíná.

A aby nezůstalo jen u teoretizování, najdete v knize i řadu receptů vhodných právě pro ten který věk a z potravin pro ten který věk vhodných.

Poslední část knihy věnuje autor nevýživové oblasti, tedy nejen „zdravé“ kosmetice, ale i prostředí, ve kterém děti žijí a také zdravému oblečení.


Více v knize: Bio&dítě – zdravá výživa dětí bio i nebio, Jaroslav Foršt, vydalo: Nakladatelství IFP Publishing
Poznámka: Na www.vitastyle.cz publikováno se svolením Nakladatelství IFP Publishing

Zpět

Reklama:

Nejnovější články

Všechny články

© 2015-2023 VitaStyle.cz (www.vitastyle.cz) - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode